НАЧАЛЬНИКОМ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РС №3 ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" СПІЛЬНО ЗІ СТАРШИМ ІНСПЕКТОРОМ ЮП ВП №3(М. ЗАСТАВНА) ІЗ НЕПОВНОЛІТНІМ СУБ'ЄКТОМ ПРОБАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГ НА ТЕМУ "ТИ І ПОЛІЦІЯ"

07.11.2023 року на базі Чернівецького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області начальником Чернівецького районного сектору Олександром Шкоропадою спільно із старшим інспектором сектору ювенальної превенції ВП № 3 ( м. Заставна) ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області Анною Ткачук із неповнолітнім суб’єктом пробації та його законним представником проведено тренінг на тему «Ти і поліція» адже знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки та своїх обов’язків сприятиме виробленню в них правової свідомості.