У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ НАЙМЕНШІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ СОЛОДКІ ПОДАРУНКОВІ НАБОРИ

Не оминув Святий Миколай і діток нашої громади. За кошти місцевого бюджету закупили 684 солодких подарунки 🎁 для вихованців дитячих садочків, учнів 1-4 класів, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених діток. Висловлюємо слова вдячності виконавчому комітету сільської ради та депутатському корпусу за те, що приймають правильні рішення, за те, що навіть у непростий час шукають можливість подарувати найменшим жителям громади радість та позитивні емоції.