РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ВІДБУВСЯ В БК С. ХРЕЩАТИК

Голова громади Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щиру подяку завідувачу БК с. Хрещатик Михайлу КОВАЛЬЧУКУ та художньому керівнику Вікторії ПЕНДЮР за організацію заходу, за те, що розвивають нашу культуру, наші звичаї та традиції, за те, що сприяють всебічному розвитку наших дітей, розвивають їх таланти та здібності. Також, Микола Дмитрович адресує словам вдячності всім учасникам, які чемно відвідували репетиції та підготували для всіх присутніх захід на найвищому рівні. Та, звичайно, дякуємо нашим захисникам. Адже саме завдяки їм ми маємо змогу організувати такі заходи, відвідувати їх та просто жити.