ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У КАДУБОВЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Важлива, хвилююча та водночас радісна подія відбулась сьогодні в центрі нашої громади. У селі Кадубівці відкрили Центр надання адміністративних послуг.

Центр створено та облаштовано за рахунок коштів місцевого бюджету. Станом на сьогодні мешканці громади зможуть тут отримати понад 200 адміністративних послуг, перелік яких розміщений на офіційному сайті громади.

Голова Кадубовецької територіальної громади Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щирі слова вдячності депутатському корпусу, працівникам сільської ради та обласній військовій адміністрації в особі голови Руслана ЗАПАРАНЮКА за правильно прийняті рішення, що сприяють розвитку громади, постійну підтримку та допомогу!