ВІДБУВСЯ ІІ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ПРОЄКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ЗЗСО КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського в Україні проводяться турніри Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Дані спортивні змагання серед учнівської молоді проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!». Їх метою є збільшення кількості школярів, які займаються спортом.

13 лютого на базі Хрещатицької філії Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся ІІ територіальний етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед закладів загальної середньої освіти Кадубовецької сільської ради. Участь у змаганнях взяли команди Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІст. (вчитель Кавчак І.І,), Хрещатицької філії Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель Бортник В.О.), Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст. (вчитель Лучик В.Д.), Василівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель Маліщук М.М.). Висловлюємо подяку вчителям, що долучилися до підготовки команд.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, культури і туризму Кадубовецької сільської ради Січковська О.Т. Яка зазначила, що спортивні змагання загартовують характер, спортивний дух та вчать перемагати. Побажала успіхів кожній команді. Хай переможе найсильніший. Разом до ПЕРЕМОГИ.

За підсумками нинішніх змагань з баскетболу турнірна сітка виглядає так: І місце посіла команда Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст, які представлятимуть громаду на районному етапі, ІІ – Василівського ЗЗСО І-ІІІст, на ІІІ місці – команда Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст та Хрещатицької філії Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст.

Баскетбольний турнір пройшов у цікавій та напруженій боротьбі, учасники усіх команд показали гарну гру, отримали масу вражень і емоцій, а найголовніше – ігрову практику із даного виду спорту.

Наступні ігри другого етапу пройдуть 20 лютого на базі Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. із настільного тенісу, 27 лютого на базі Хрещатицької філії Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст із волейболу та 05 березня на базі Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. пройдуть змагання із футзалу.

Вітаємо юних спортсменів з перемогами, бажаємо гарних спортивних успіхів у подальших змаганнях.

Ви усі – МОЛОДЦІ.

Разом – ПЕРЕМОЖЕМО!

Щиро вдячні Збройним Силам України за безпеку та можливість займатися спортом!

#Буковинськішкільніліги

#Разомпереможемо