В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІДБУВСЯ ВЕЧІР-СПОМИН УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА-ВИКОНАВЦЯ, МУЗИКАНТА, ПОЕТА, МУЛЬТИІНСТРУМЕНТАЛІСТА ВОЛОДИМИРА ІВАСЮКА

В центрі культури та мистецтв с. Кадубівці з нагоди 75-ти річчя від дня народження Володимира ІВАСЮКА відбувся вечір-спомин українського композитора-виконавця, музиканта, поета, мультиінструменталіста «Візьми з собою мою пісню, я в неї щастя наспівав».

Голова громади Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щиру вдячність директору КЗ «Центр культури та мистецтв» Галині МАРУСЯК за організацію заходу, за те, що зберігає памʼять про видатних особистостей нашого краю, за те, що залучає молоде покоління до якісного та змістовного дозвілля. Також подяка висловлюється всім організаторам та учасникам заходу!!