ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 25.01.2021 17:06

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Кадубовецька сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК   ДЛЯ БУДІВНИЦТВА АВТОМИЙКИ ТА ПУНКТУ ШИНОМОНТАЖУ ПО ВУЛИЦІ Н.ЯРЕМЧУКА В С.КАДУБІВЦІ, ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Замовник містобудівної документації –  фізична особа (Петрусяк А.В.).

Розробник містобудівної документації – ТОВ «Аксіма Плюс», м. Чернівці, вул.Героїв Майдану, 154.

Підстава для розроблення: рішення сесії Кадубовецької сільської ради №3/10-6, від 23.12.2020 року.

Особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій – Петрусяк А.В. (тел. +380991706693, e-mail: petrusjakandriy85@ukr.net)

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: с. Кадубівці, вул. Михайловського, 22 (приміщення Кадубовецької сільської ради)  в період з 25. 01.2021 року по 25.02.2021 року та за тел. +380991706693, e-mail: petrusjakandriy85@ukr.net (Петрусяк А.В.)

Громадські слухання відбудуться 25.02.2021 року о 15 год. 00 хв. у приміщенні будинку культури с. Кадубівці.

Пропозиції до проекту  містобудівної  документації  подавати особисто Кадубовецькій сільській раді та особі відповідальній за організацію розгляду пропозицій – Петрусяку А.В.

А також на електронні адреси:                       rada_kadubivtsi@ukr.net

petrusjakandriy85@ukr.net

Документи додаються;