ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 17.05.2021 15:36

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Кадубовецька сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 0,0387 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 7321585200:04:003:0062 В С.КАДУБІВЦІ, ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Замовник містобудівної документації –  фізична особа (Рудей Р.Ю.).

Розробник містобудівної документації – ТОВ «Аксіма Плюс», м. Чернівці, вул.Героїв Майдану, 154.

Підстава для розроблення: рішення сесії Кадубовецької сільської ради №21.10-5/2021, від 25.02.2021 року.

Особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій – Рудей Р.Ю. (тел. +380959418991)

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: с. Кадубівці, вул. Михайловського, 22 (приміщення Кадубовецької сільської ради)  в період з 17.05.2021 року по 17.06.2021 року та за тел. +380959418991 (Рудей Г.Ю.)

Громадські слухання відбудуться 18.06.2021 року о 15 год. 00 хв. у приміщенні сільської ради за адресою: с. Кадубівці, вул. Михайловського, 22.

Пропозиції до проекту  містобудівної  документації  подавати особисто Кадубовецькій сільській раді та особі відповідальній за організацію розгляду пропозицій – Рудей Р.Ю.

А також на електронні адреси:                       rada_kadubivtsi@ukr.net