ВІДБУЛИСЯ ПЕРШІ ОСІННІ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» В СЕЛІ КАДУБІВЦІ

4-го та 5-го жовтня на стадіоні в с. Кадубівці відбулись перші осінні «Відкриті уроки футболу» - соціальний проект Української Асоціації Футболу та міжнародної організації UEFA Foundation для дітей.

Учасниками дійства стали школярі Кадубовецької громади віком від 9 до 12 років. Всього до участі в проекті залучено 144 дитини. По завершенню всі учасники були нагороджені подяками, та отримали в подарунок фірмові футболки, кепки і футбольні м’ячі.

Голова Кадубовецької ТГ Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щиру подяку за організацію та проведення заходу виконавчому директору Асоціації футболу Чернівецької області Олександру ПЛАХОВУ, регіональному координатору даного проекту Сергію ДАРІЙЧУКУ, тренерам, які протягом двох днів дарували яскраві емоції та незабутні враження всім діткам, і танцювальному колективу с. Чуньків за творче привітання для наших учасників!