ВПО, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В УКРАЇНІ

На території Кадубовецької територіальної громади на даний час проживає близько ста вимушено переміщених осіб. Більшість з них - люди, які з перших днів війни були змушені покинути свої домівки та знайшли прихисток  в нашій громаді. Допомога їм в адаптації, в покращенні умов проживання, в забезпеченні всім необхідним,  та залучення до цієї справи різних благодійних фондів та волонтерів на даний час є основним завданням громадської організації «Кадуб».

Вкотре була організована зустріч ВПО з  Чернівецькою районною організацією Товариства Червоного Хреста в Україні, які  надали гуманітарну допомогу, а саме: нові футболки,  набори каструль, засоби індивідуальної гігієни. Висловлюємо щиру подяку за постійну допомогу та підтримку!