Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Кадубовецької сільської ради"

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Кадубовецької сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Кадубовецкьої сільської ради"та аналіз регуляторного впливу цього акта, розроблений відділом земельних відносин, благоустрою та охорони навколишнього середовища Кадубовецької сільської ради.

Проєкт регуляторного акту необхідно прийняти внаслідок відстеження результативності діючого регуляторного акту від 08.07.2021 року №6.1-9/2021 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Кадубовецької сільської ради», з метою врегулювання окремих ставок земельного податку та спрямований на зниження податкового навантаження на суб’єкти підприємницької діяльності, які використовують земельні ділянки для комерційних цілей, а також дозволить уникнути соціальної напруги та сприятиме підвищенню рівня довіри до місцевої влади, зокрема від великих платників податків.

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному веб-порталі Кадубовецької сільської ради https://kadubovecka-gromada.gov.ua/     у розділі «Публічна інформація» → «Регуляторна діяльність» → «Оприлюднення регуляторних актів»  та із запропонованими ставками місцевих податків і зборів на території Кадубовецької територіальної громади можна ознайомитись в розділі «Рішення сесій ради» → «Проєкти рішень сесії».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються відділом земельних відносин, благоустрою та охорони навколишнього середовища Кадубовецької сільської ради у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: вул. Михайловського, 22, с. Кадубівці, 59421; e-mail: main.kadubovecka-gromada.gov.ua, rada_kadubivtsi@ukr.net  та zemlya.kadubivtsi@gmail.com; відповідальна особа – І.МОРОЗ).

Перелік документів для ознайомлення: