КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАРЕЗЕРВУВАЛА ЗЕМЛІ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ

Важливість резервування земель комунальної власності для першочергового забезпечення земельними ділянками осіб, які мають таке право відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", неможливо переоцінити. Це важливий крок у забезпеченні належних умов для ветеранів війни та їх соціального і економічного відновлення після виконання обов'язків перед батьківщиною. Ось кілька обгрунтувань, які підкреслюють важливість цього процесу:

1. Подяка за внесок у суспільство: Ветерани війни відіграли незамінну роль у захисті країни та забезпеченні її безпеки. Забезпечення їм земельними ділянками на першочерговій основі є проявом поваги та подяки за їх внесок у суспільство та жертви, які вони принесли.

2. Соціальний захист: Багато ветеранів можуть переживати труднощі після повернення до цивільного життя, такі як травми, психологічні та економічні труднощі. Забезпечення їм земельними ділянками допомагає забезпечити їх стабільне життя та інтеграцію в суспільство.

3. Економічне відновлення: Доступ до земельних ділянок може надати ветеранам можливість розвивати сільське господарство, створювати малий бізнес або займатися іншою економічно корисною діяльністю. Це сприяє їхньому економічному відновленню та самодостатності.

4. Стимулювання демографічного росту: Забезпечення ветеранів земельними ділянками може стимулювати їхню вільну репродуктивну діяльність та збільшити кількість народжених дітей. Це може позитивно вплинути на демографічну ситуацію в країні.

5. Соціальна інтеграція: Земельні ділянки можуть допомогти ветеранам відчути себе активною та корисною частиною суспільства. Робота на землі сприяє покращенню психологічного стану та самооцінки, а також сприяє спілкуванню з іншими селянами та побутовій інтеграції.

6. Підтримка сільськогосподарського сектору: Забезпечення ветеранів земельними ділянками може сприяти розвитку сільськогосподарського сектору країни, забезпечуючи додаткові ресурси та робочу силу.

Загалом, резервування земель комунальної власності для ветеранів війни має велике значення для їхнього соціального, економічного та психологічного відновлення, сприяє створенню справедливих умов їхнього життя після виконання обов'язків перед країною, а також сприяє загальному розвитку суспільства.

СХЕМА ЗАРЕЗЕРВОВАНИХ ЗЕМЕЛЬ НА ТЕРИТОРІЇ  ГРОМАДИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙВИХ ДІЙ

(помаранчовим кольором)

На черговій ХХХІІ сесії VІІІ скликання Кадубовецької сільської ради рішенням №396-32/2023 від 11.07.2023 року, метою забезпечення реалізації учасниками бойових дій, осіб, які захищали та продовжують захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та які раніше не скористались своїм правом на безоплатне отримання у власність земельних ділянок, зарезервовано землі комунальної власності Кадубовецької сільської ради загальною площею 48,4430 га.

Перелік зарезервованих земель комунальної власності для першочергового забезпечення земельними ділянками осіб, які мають таке право відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

Орієнтовна площа території, га

Пропоноване цільове призначення, кадастровий номер (за наявності)

Наявність містобудівної документації (функціональне призначення), фактичне використання, вид угіддя