ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗПОДІЛ ЗА ФОРМАМИ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІЇ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Територія Кадубовецької сільської територіальної громади відзначається різноманітністю форм власності земель. На цій території спостерігається розподіл земель за різними формами власності, включаючи державну, комунальну та приватну власність. Ця множинність власницьких форм сприяє різнобічному розвитку сільськогосподарської діяльності та інфраструктури на території громади, створюючи певні можливості та виклики для її розвитку.

На території Кадубовецької сільської територіальної громади зустрічаються різні сектори господарської діяльності, що відображаються у розподілі земель за формами власності. Державна власність, наприклад, може включати лісові масиви чи природні заповідники, сприяючи збереженню біорізноманіття та екологічній рівновазі.

Комунальна власність може охоплювати території для громадських споруд, парків, та інфраструктури, спрямованої на задоволення потреб місцевого населення. Це можуть бути навчальні заклади, медичні установи, спортивні майданчики тощо.

Приватна власність надає можливість індивідуальним особам чи підприємствам володіти та управляти земельними ділянками для різноманітних цілей. Це можуть бути приватні сільськогосподарські підприємства, особисті господарства, дачі, а також землі для комерційної забудови.

Розподіл земель за різними формами власності створює певний баланс між різними інтересами та потребами спільноти, сприяючи стійкому розвитку та забезпеченню збалансованого використання ресурсів на користь як місцевого населення, так і середовища.

ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ

Категорія цільового призначення

площа,  га

% від загальної площі земель