ГО "КАДУБ" РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ

ГО «Кадуб» розпочала реалізацію проєкту «Покращення умов компактного  проживання ВПО та людей похилого віку на території Кадубовецької територіальної громади», який впроваджується за фінансової підтримки COFRA.

В рамках даного проєкту для «Ценрту надання соціальних послуг Кадубовецької сільської ради Чернівецької області» в с.Чуньків, де проживають вимушено переміщені особи (ВПО) а також люди похилого віку та інваліди, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги,  заплановано закупити меблі для столової, а також лавочки і альтанку.

Так, минулого тижня було завезено перші меблі, а саме: м’який куток та журнальний столик, який буде розміщено в приміщенні столової кімнати, де проживаючі зможуть відпочити перед чи після прийняття їжі, випити кави чи чаю.