В С. КАДУБІВЦІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З ФУТБОЛУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

28.07.2023 р. в с. Кадубівці відбувся турнір з футболу на підтримку ЗСУ. Турнір проводився по круговій системі. Тобто кожна команда мала змогу змагатися одна з одною.

РЕЗУЛЬТАТИ:

І місце - ФК «Дружба»;

ІІ місце - ФК «Кадубівці»;

ІІІ місце - ФК «Садгора»;

ІV місце - ФК «Валява».

В ході заходу зібрано кошти в сумі 1958 грн., які буде передано на потреби наших захисників.

По завершенню всі ФК отримали свої нагороди. Також, було відзначено кращого голкіпера, нападника, захисника та півзахисника турніру.

Нагадаємо, що турнір відбувся за підтримки ГР «Єдина Альернатива». Висловлюємо щиру подяку представникам партії Володимиру МУЛИКУ та Олександру ШКУРІДІНУ за особисте сприяння у проведенні заходу, за те, що сприяють всебічному розвитку молоді та пропагують здоровий спосіб життя.