ПРЕЗЕНТОВАНО ІНВЕСТИЦІЙНО ПРИВАБЛИВІ ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ГРОМАДИ

  • 290

 

Залучення інвестицій в Кадубовецьку територіальну громаду є важливим для її розвитку та процвітання. Мальовнича природа та зручні локації створюють унікальний потенціал для розвитку туризму, рекреації та сільського господарства. Інвестиції можуть сприяти створенню нових робочих місць, підвищенню життєвого рівня місцевого населення та загальному економічному зростанню в громаді.

З цією метою, а також для більшого розголосу  і реклами нашої громади в Чернівецькій області та за її межами розробляється інвестиційний паспорт громади та презентуємо громаді та потенційному інвестору коротку інформацію про можливі проєкти на території громади.

Перший крок зроблено -  08.02.2024 року в рамках заходу "Прозоро.Продажі. Інвестиційно привабливі землі Буковини" Кадубовецька територіальна громада спільно із Чернівецькою громадою презентувала представникам бізнесу попереднє бачення у подальшому стратегічному розвитку  території.   

Станом на 01.02.2024 року відділом земельних відносин, благоустрою та охорони навколишнього середовища Кадубовецької сільської ради проводиться аудит земельних ресурсів, моніторинг існуючої містобудівної документації та підбір інвестиційно привабливих територій, земельних ділянок незалежно від форм власності.