Відділ земельних відносин, благоустрою та охорони навколишнього середовища є структурним підрозділом виконавчого комітету Кадубовецької сільської ради, діє відповідно до Законів України та інших нормативно-правових актів у межах покладених повноважень.

Відділ підзвітний та підконтрольний сільській раді, виконавчому комітету та сільському голові.

Відділ забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, благоустрою, управління комунальним майном та охорони навколишнього природного середовища.

Відділ забезпечує виконання власних і делегованих повноважень, виконання рішень Кадубовецької  сільської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень і доручень Кадубовецького сільського голови що віднесені до його компетенції.

Склад відділу та контакти:

• Начальник відділу – Віталій МИГАЛЕНЮК (+38099-458-24-86)
  • Спеціаліст І категорії – Ірина МОРОЗ (+38050-841-97-87)
  • Спеціаліст ІІ категорії – Ольга ЛУЧИК (+38096-734-08-47)

Електронна адреса:  zemlya.kadubivtsi@gmail.com;  majnaprivatizacia.kadubivtsi@gmail.com

Документи відділу для ознайомлення:

Положення про відділ

Посадова інструкція начальника відділу

Посадова інструкція спеціаліста І категорії

Посадова інструкція спеціаліста ІІ категорії

Графік особистого прийому громадян для виконання консультативно-дорадчих функцій: