Повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду

На вимогу Закону України "Про оренду державного та комунального майна" №157-ІХ від03.10.2019 року та Постанови Кабінету міністрів України "Деякі питання оренди державного та комунального майна" №483 від 03.06.2020 року в даному розділі  та в електронній торговій системі (ЕТС) публікуватимутся переліки об’єктів нерухомого майна комунальної власності Кадубовецької територіальної громади які підлягають передачі в оренду, інформаційні повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду шляхом проведення аукціону або без проведення аукціону.

Інформаційне повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду без проведення аукціону

Службові приміщення (кабінети 2-16; 2-17; 2-18) для розміщення бюджетної установи - відокремленого підрозділу Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

15:10 05.01.2022

Частина нежилого приміщення площею 2 м.кв. ( адмінбудинок (1-й поверх), кімната 1-5)) для розміщення платіжного терміналу відділення філії – Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк»