ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ОБ'ЄКТ ОПОДАТКУВАННЯ ПДФО ЗА ОПЕРАЦІЯМИ З НАДАННЯ В ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ С/Г ПРИЗНАЧЕННЯ, ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ)?

• Переглядів: 55

Фахівці Головного управління  ДПС у Чернівецькій області інформують, згідно з п.п. 164.2.5 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), визначений у порядку, встановленому п. 170.1 ст. 170 Кодексу.  Підпунктом 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 Кодексу передбачено, що податковим агентом платника податку – орендодавця щодо його доходу від надання в оренду (емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю є орендар.

В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ РАХУНОК НА СПЛАТУ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

• Переглядів: 24

Фахівці Головного управління  ДПС у Чернівецькій області нагадують, що у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету платник податків має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.  Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти або за допомогою QR-коду. Для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та платежів через Електронний кабінет не реалізована.