ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ РЕКВІЗИТІВ ПЛАТІЖНОЇ ІНСТРУКЦІЇ У ФОРМАТІ ISO020022 ПІД ЧАС СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

• Переглядів: 39

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, юридичні особи, фізичні особи – підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити. Перелік обов’язкових реквізитів платіжної інструкції, які заповнюються платниками, визначено Інструкцією про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженою постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 № 163, та Порядком заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 № 148 (далі – Порядок № 148).

РІЕЛТОРИ ЗОБОВ'ЯЗАНІ НАДСИЛАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО УКЛАДЕНІ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВІ ДОГОВОРИ (УГОДИ) ПРО ОРЕНДУ НЕРУХОМОСТІ

• Переглядів: 40

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що відповідно до п.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надсилати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації. Інформація подається в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної фінансової політики.